Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський університет побудує гуртожиток

Фото: ХНУВД
Гуртожиток з'явиться у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Гуртожиток побудують до кінця 2022 року на проспекті Льва Ландау.

Харківський національний університет внутрішніх справ планує побудувати гуртожиток на проспекті Льва Ландау, 27 (Слобідський район). Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, фірма-підрядник повинна виконати будівельні та земляні роботи, облаштувати фундамент, стіни, перекриття, ліфтові шахти, вікна, двері, покрівлю, системи вентиляції, газо-, електро- і водопостачання, опалення, вентиляції, систему зв'язку і відеоспостереження, звукового оповіщення, пожежної сигналізації, трубопроводи, бойлерну, сходи, підлоги. Після цього перейдуть до ґрунтовки і фарбування. Стіни утеплять.

Потім будівельники облаштують територію навколо гуртожитку — вирівняють поверхні, облаштують тротуари, майданчик для сміттєвих контейнерів, засіють газони (партерні, мавританські і звичайні).

Аукціон запланований на 6 вересня. Завершити всі роботи планують до 31 грудня 2022 року. У ХНУВС припускають, що вартість робіт складе 107 889 528 гривень.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області побудують казарму.

У липні Національна академія Національної гвардії України оголосила тендер щодо будівництва казарми на вулиці Рубіжанській, 17 у селі Верхня Писарівка Чугуївського району (Харківська область). Побудувати казарму планують до кінця 2022 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.