Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський театр хоче позбутися російської назви

Харківський академічний російський драматичний театр ім. О. С. Пушкіна буде перейменовано.

Жителі Харкова хочуть позбутися будь-яких зв'язків із Росією і вимагають перейменувати установи та вулиці.

Харківський академічний російський драматичний театр ім. О. С. Пушкіна звернувся до обласної військово-цивільної адміністрації з проханням прийняти рішення про його перейменування, прибравши з назви слово "російський". Прохання буде виконано, — пообіцяв голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

"До нас звернувся колектив Харківського академічного драматичного театру ім. Пушкіна, щоб прибрати з їхньої назви ганебне слово "російська". Приймається однозначно. Ми це підтримуватимемо. Ніякого російського у цій назві не буде, тому що він ніколи російським не був і не буде", — сказав Синєгубов.

Як розповів Олег Синєгубов, до Харківської обласної військово-цивільної адміністрації надходить велика кількість листів від жителів Харкова, де висловлюється небажання мати будь-які зв'язки з Росією. Голова адміністрації обіцяє: вулиці, установи та організації будуть перейменовані.

"Тут ідеться і про назви вулиць, і про назви якихось установ, організацій. І ми це робитимемо. Харків — це українське місто, тут проживають українці, справжні патріоти, готові обороняти це місто до останнього. Перемога обов'язково буде за нами ! Слава Україні!", — підкреслив Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, харківські активісти закликали перейменувати у Харкові Московський проспект і однойменний район. Проспект запропонували назвати Захисників України, а район — Салтівським.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.