Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський танцівник хотів переплисти Тису, щоб потрапити в Європу

Фото: ДПС.
19-річний юнак планував "форсувати" річку і дістатися Румунії.

Хлопець хотів виступати на змаганнях зі спортивних бальних танців у Німеччині.

Аби потрапити до Європи нелегально, він вирішив заплатити гроші і незаконно перетнути кордон. 19-річний харків’янин мав намір перепливати річку Тиса, щоб дістатися до сусідньої Румунії.

27 листопада танцівника затримали прикордонники відділу "Ділове" Мукачівського загону.

"Юнак не зміг надати чіткої відповіді про мету свого перебування у прикордонні, проте згодом зізнався, що планував незаконний перетин державного кордону. Кінцевою метою незаконної подорожі харків’янина мала стати Німеччина, де, зі слів юнака, на днях мають відбутися змагання зі спортивних бальних танців. Щоб здійснити свої наміри, танцівник дістав контакти ділків, які за 2500 доларів США пообіцяли йому організувати безперешкодний перетин кордону річкою. Про небезпеку запропонованого способу перетину кордону та кількість потопельників у Тисі переправники воліли мовчати, тож хлопець не знав, якої складності перепону йому доведеться долати", - повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

1
Речі, із якими планував плисти до Європи юнак. Фото: ДПС.

Рідні нічого не знали про наміри хлопця. Із собою він прихопив дві пари балеток, пакети для сміття і євро. Оперативники встановлюють причетних до організації незаконної подорожі юнака.

Співробітники ДПС просять українців не погоджуватися на пропозиції організаторів переправлення, які нехтують життям та здоров’ям своїх "клієнтів". Адже високогірні райони Закарпаття вже вкриті снігом, температура повітря опускається нижче 0°C.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.