Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський суд засудив розвідника "ЛНР" до восьми років в'язниці

Вирок набрав законної сили.

Бойовик перейшов на сторону "ЛНР" у 2014 році. Після поранення поїхав до Росії, де відсидів у в'язниці і повернувся до України.

Харківський районний суд засудив бойовика "ЛНР" до восьми років позбавлення волі. Вирок набрав законної сили. Про це повідомили у Службі безпеки України.

Слідчі встановили, що у травні 2014 року він  вступив до складу "народного ополчення Донбасу" і охороняв кордони "ЛНР". Після бойового поранення переїхав на лікування до Росії, де хотів отримати громадянство, проте сів до в'язниці за незаконні схеми з наркотиками. Відбувши покарання, повернувся до України.

"Він з вогнепальною зброєю охороняв позиції терористичної організації "ЛНР", вів активні розвідувальні дії зі збору даних про позиції підрозділів Збройних сил України та інших українських військових формувань, задіяних у проведенні АТО / ООС. За це бойовик регулярно отримував гроші від окупантів", — пояснили у СБУ.

Контррозвідка СБУ викрила бойовика "ЛНР" у березні цього року. Суд визнав бойовика винним за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження з бойовими припасами і вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, бойовика "ЛНР" затримали 23 березня у передмісті Харкова. Під час обшуку за місцем проживання зловмисника знайшли бойові гранати РГД-5 і РГО з запалами. 
 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.