Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський студент отримав "золото" у Ліоні за розробку програми

Игорь Мичурин. Фото: ХНУРЭ 
Міжнародний конкурс проходив у Франції.

Студент Харківського національного університету радіоелектроніки Ігор Мічурін розробив навчальний додаток для пошуку коренів многочленів на комплексній площині.

Ігор Мічурін, у складі команди Малої академії наук України, взяв участь у Міжнародному конкурсі інновацій Prix eiffel, який відбувся на одній з найбільших міжнародних індустріальних виставок у Європі — Global Industrie 2021. Захід проходив у французькому Ліоні з 5 до 10 вересня. Про це повідомили у ХНУРЕ.

Команда України завоювала чотири золоті, три срібні, три бронзові та одну платинову медалі. Студент ХНУРЕ отримав золоту медаль за навчальний додаток для пошуку коренів многочленів на комплексній площині.

Игорь Мичурин. Фото: ХНУРЭ
Ігор Мічурін. Фото: ХНУРЕ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молодий чоловік на дистанційці. Портрет харківського айтішника

Виставка Global Industrie — одна з провідних світових виставок, присвячених промисловості. Вона орієнтована як на промисловість майбутнього, так і на міжнародний бізнес. Global Industrie виділяє і нагороджує останні нові розробки і сприяє перетворенню у промислові зразки, щоб їх можна було поширювати більш ефективно. Численні експериментальні зони дають відвідувачам можливість побачити, помацати і зрозуміти інновації, сучасні виробничі процеси і перспективи галузі майбутнього. Унікальна можливість проводити в одному місці моніторинг тенденцій і виникнення сигналів, що дозволяє більш ефективно прогнозувати перетворення у галузі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.