Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський скульптор помер під час відпочинку за кордоном

Макет памятника Шевченко для Винницкой области. Фото: Константин Чегринский.
Сейфаддін Гурбанов відпочивав із сім'єю у Туреччині.

Про смерть скульптора дізналися із посольства Азербайджану.

Харківський скульптор Сейфаддін Гурбанов помер під час відпочинку у Туреччині. Про це із посиланням на власні джерела повідомляє МГ "Объектив".

Так, за інформацією джерела, він помер від коронавірусу. Був із сім'єю на відпочинку. Він погано почувався, перебуваючи за кордоном. Попросив продовжити відпустку власним коштом (скульптор завідував кафедрою скульптури Харківської державної академії дизайну та мистецтв).

Також повідомляється, що жодної офіційної інформації до вишу поки не надходило. Про смерть скульптора стало відомо із посольства Азербайджану.

На сторінці скульптора у facebook остання публікація у стрічці зроблена 24 жовтня.

"Дорогі Друзі! Грандіозна подія відбулася! Я вдячний Всім за високу оцінку мого творіння! "Сквер мислителів" зі скульптурною композицією трьох філософів: Г.С. Сковороди, А. Кунанбаєва та М.Ф. Ахундова, встановленої на фонтані має унікальний поворотний механізм,який дозволяє композиції робити повний оберт за три хвилини, потрапив до Книги рекордів України!", — повідомив Сейфаддін Гурбанов своїм підписникам.

Саме там його бачили привселюдно востаннє. Тижнем раніше скульптор відзначив 59-річчя.

Нагадаємо, Сейфаддін Гурбанов помер 16 листопада 2021 року. У 2017 році Гурбанов розповідав KHARKIV Today про те, чому був автором  двох скрипалів, яких йому замовляли Олександр Фельдман та Геннадій Кернес.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.