Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський підрозділ знищив "Гарпію" та БМП окупантів

Скрін: Юрій Федоренко
По цілях запустили дрони.

Техніка загарбників стояла на Бахмутському напрямку.

Харківській бійці знищили чотири одиниці техніки російських окупантів, уразили ще одну, а також поранили двох загарбників. По цілях вдарила рота ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахілес" 92-ї окремої штурмової бригади. У них запустили FPV-дрони. Про це повідомив командир "Ахілесу" Юрій Федоренко.

Зокрема, знищити вдалося дві бойові машини піхоти БМП-1, джип, комплекс радіоелектронної боротьби "Гарпія", уразити — "буханку" (автівка Ульяновського автозаводу). Одна з бойових машин піхоти була озброєна 73-міліметровою гарматою та протитанковою керованою ракетою "Малютка".

Зазначимо, "Гарпія" є новим російським комплексом радіоелектронної боротьби. Росіяни стверджують, що він може глушити майже усі дрони у радіусі до двох кілометрів. Комплекс має вигляд рюкзака та спрямованих антен, які треба тримати у руках. Є чотири варіанти таких комплексів, різниця між ними полягає у кількості антен, частотних діапазонів і потужності.

з
РЕБ "Гарпія". Ілюстративне фото: "Фокус"

Як писав KHARKIV Today, прикордонники знищили техніку та укриття ворога у Харківській області. По цілях завдали ударів із повітря.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.