Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський підрозділ уразив важку техніку окупантів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Цілі виявив "Ахіллес". 

По техніці вдарили FPV-дронами уночі. 

Харківські бійці уразили п'ять одиниць техніки російських окупантів та знищили — ще одну. Техніку виявили на Бахмутському напрямку. Успішну операцію з ураження окупантської важкої техніки провів батальйон ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес", який входить до 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка. 

За інформацією командира "Ахіллесу" Юрія Федоренка, бійцям вдалося знищити КамАЗ, уразити — ще один КамАЗ, два танки Т-80 і Т-90, ГАЗ-66 і бойову машину піхоти БМП-2. 

Зокрема, танк Т-80 був озброєний 125-міліметровою гарматою. Він вміщає екіпаж із трьох людей, вартість танку оцінена у чотири мільйони доларів. На танку Т-90 також була встановлена гармата калібру 125 міліметрів. Його вартість складає 4,5 мільйони доларів. 

Бойова машина піхоти БМП-2 мала 30-міліметрову гармату і протитанковий ракетний комплекс “Фагот”. У машині можуть вміститися троє людей з екіпажу та вісім десантників. Коштує така БМП 150 000 доларів. 

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області знищили дві російські "Рапіри". МТ-12 "Рапіра" належить до радянських буксированих протитанкових гармат, створена наприкінці 1960-х років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.