Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський підрозділ уразив російської техніки на вісім мільйонів доларів

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Бійці обороняють Бахмут.

Харківські захисники знищили та уразили російську техніку сукупною вартістю 7,9 мільйона доларів.

За допомогою FPV-дронів бійцям роти безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" (входить до 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка) вдалося уразити та знищити шість одиниць техніки ворога поблизу Бахмута на Донеччині. Про це повідомив командир "Ахіллесу" Юрій Федоренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові аналітики повідомляють про просування росіян у напрямку Куп'янська

Зокрема, знищені дві самохідні артилерійські установки — 2С3 "Акація" та 2С9 "Нона-С". Перша була озброєна 152-міліметровою гарматою, мала дальність стрільби до 20 кілометрів. Вартість "Акації" складає один мільйон доларів. На "Ноні-С" знаходилася 120-міліметрова гармата, вона може стріляти на відстань до 13 кілометрів. Коштує артустановка 300 000 доларів.

Інші техніка та озброєння були уражені. Дрон харківських захисників влучив у танк Т-72Б із гарматою 125-ти міліметрів, розрахований на екіпаж із трьох людей. Вартість танку сягає трьох мільйонів доларів. Ще один уражений танк — Т-72Б3. На ньому також установлена гармата 125-ти міліметрів, він розрахований на трьох людей у якості екіпажу. Коштує такий танк 3,5 мільйона доларів.

Уражена бойова машина піхоти (БМП-2) була озброєна 30-міліметровою гарматою та протитанковим ракетним комплексом "Фагот". БМП-2 має місця для екіпажу у складі трьох військових та десанту із восьми людей. Її вартість оцінена у 150 000 доларів. Також удалося уразити 122-міліметрову гармату Д-30.

Як писав KHARKIV Today, на Куп'янському напрямку знищили раритетну гармату окупантів. На позиціях російських окупантів стояв радянський зенітно-артилерійський комплекс С-60. На ньому була встановлена АЗГ-57 (автоматична зенітна гармата), розроблена ще у середині 1940-х років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.