Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський педофіл проведе за ґратами 12 років

Чоловік нападав на неповнолітніх у під'їздах.

Касаційну скаргу адвоката залишили без задоволення.

Раніше неодноразово судимий чоловік засуджений до 12 років позбавлення волі за вчинення злочинів проти статевої недоторканності і статевої свободи п'яти молодих дівчат, зокрема двох неповнолітніх. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

За офіційною інформацією, у суді було доведено, що чоловік, раніше судимий за скоєння особливо тяжких злочинів відносно малолітніх і неповнолітніх дітей, протягом декількох місяців підстерігав жертв у під'їздах будинків і, погрожуючи застосувати насильство, усвідомлюючи вік постраждалих і безпорадність їх стану, робив щодо них дії сексуального характеру.

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду відмовив у задоволенні касаційної скарги сторони захисту про скасування постанови Харківського апеляційного суду, якою вирок суду першої інстанції було визнано законним і обґрунтованим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іноземця судитимуть за зґвалтування харків'янки

Згідно з судовою постановою, у лютому 2019 року в Харкові чоловік заходив з жертвами у ліфт і блокував кабіну між поверхами. Після цього вимагав у дівчат стати на коліна, бив їх і погрожував різними предметами. Не всім вдавалося уникнути зґвалтування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.