Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський онкоцентр почне приймати пацієнтів

Фото: Олег Синєгубов
Початок роботи у звичному режимі запланований на 23 травня.

Прийматимуть пацієнтів у всіх відділеннях.

З понеділка, 23 травня, Харківський обласний центр онкології відновить роботу на своїй території по вулиці Лісопарковій, 4 (Помірки). До цього лікарі онкоцентру допомагали пацієнтам на території інших медичних закладів. Про це KHARKIV Today повідомив виконувач обов'язків генерального директора онкоцентру Віктор Лихман.

"На сьогоднішній день запланована дата — 23 травня, відкриваємось на Лісопарковій. Підрозділи всі без винятку почнуть працювати. У якомусь обсязі з точки зору кількості хворих і лікарів — тоді вже буде більш-менш зрозуміло. Лікарів вистачає. До цього ми всі працювали на інших міських базах", — пояснив Віктор Лихман.

Зазначимо, у Харківському обласному центрі онкології є денний стаціонар, діагностичні, радіологічні, терапевтичні та хірургічні відділення.

Онкоцентр сильно постраждав під час російської війни. Перший раз окупанти обстріляли онкоцентр 27 лютого. Значні руйнування зафіксували у радіологічному корпусі — було пошкоджено дах, стіни, вибито вікна. Снаряди зачепили терапевтичний корпус, найменше постраждав хірургічний корпус. Онкохворих стали приймати в інших лікарнях Харкова та України.

Після обстрілу хірургічні підрозділи онкоцентру перевели до інших клінік Харкова. Зокрема, хірурги та рентгенологи онкоцентру працювали у військовому госпіталі та обласній лікарні, анестезіологи та хірурги — в Інституті хірургії, ендокскопічна служба — в обласній лікарні та Інституті хірургії.

З вечора 29 березня до опівдня 30 березня виявили  нові пошкодження у Харківському обласному центрі онкології.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.