Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський навідник отримав ще одну підозру за любов до Росії

Фото: УСБУ Харківської області.
Чоловік висловлював проросійські думки у спілкуванні зі знайомими.

Харків'янин мріяв про окупацію та російську пенсію.

Слідчі оголосили ще одну підозру 58-річному жителю міста, який коригував удари окупантів. За даними слідства, чоловік висловлював проросійську думку, коли спілкувався зі знайомими у месенджерах. Він заявляв про те, що жителів Харкова обстрілює нібито українська армія, а не росіяни, та чекав окупації й російської пенсії. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Він писав наступне: "В моей голове реальное будущее — Россия возглавит мир", — розповіли у прокуратурі. — Харків'янин чекав на захоплення регіону та російську пенсію. Про це він писав товаришу: "Россия даст такие пенсии, что не надо будет париться".

Підозру чоловікові сформували за ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною збройної агресії Росії проти України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, першу підозру цьому чоловікові оголосили 14 лютого (ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України, несанкціоноване поширення інформації про розташування Збройних сил України). Як з'ясувало слідство, у вересні 2023 року чоловік вийшов на Telegram-канали, де російські спецслужби шукають агентів.

Чоловік почав працювати на них. Він робив фото- та відеозйомку наслідків обстрілів по Харкову, аби коригувати російський вогонь. Головним завдання був пошук у Харкові системи протиповітряної оборони. Також його цікавило розташування української армії, техніки та боєприпасів. Зараз чоловік знаходиться під вартою.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.