Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський нардеп отримав мільйон гривень

Фото: Instagram / oleksandr_bakumov
Олександр Бакумов повідомив про зміни у майновому стані.

12 жовтня народний депутат з Харкова Олександр Бакумов (партія "Слуга Народу") отримав 1 225 500 гривень доходу від продажу рухомого майна.

Відповідне повідомлення про зміни у майновому стані Олександр Бакумов оприлюднив у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Як зазначено у декларації, до проданого рухомого майна не належать цінні папери та корпоративні права. Відзначимо, у щорічний фінансовий звіт Бакумов вносив рухоме майно — автомобілі Mercedes-Benz GLE 250D 2017 року випуску, який був куплений у 2017 році за 1 500 000 гривень (спільна власність з Кариною Бакумовою), і Porche Macan 2015 року випуску вартістю 1 521 000 гривень (куплена у 2015 році, також спільна власність).

Однак у квітні Бакумов повідомив про припинення права спільної власності на автомобіль Porche Macan в результаті укладення договору про розподіл спільного майна колишнього подружжя. У тому ж місяці оприлюднив повідомлення про покупку Кариною Бакумовою Mercedes-Benz GLE 250D 2017 року випуску за 1 500 000 гривень. Тож, продати ці машини нардеп не міг.

У розділ "Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)" Бакумов раніше вносив рояль і дві пари швейцарських годинників. Вартість і дату покупок не вказував. Тому яке саме рухоме майно нардеп продав 12 жовтня, невідомо.

Як писав KHARKIV Today, у квітні ексдружина харківського нардепа Олександра Бакумова — Карина вийшла заміж за 31-річного заступника генерального директора комунального підприємства "Харківводоканал" Євгенія Дегтяря.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.