Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський художник працював на міністерство оборони Росії

Фото: СБУ
Послугами колаборанта користувалося міністерство оборони РФ.

Чоловіка затримали. 

Художник-постановник одного з місцевих каналів Харківщини виявився колаборантом. Використовуючи 20-річний досвід у художній сфері, колаборант розробляв макети листівок та відеоролики, спрямовані на підтримку зовнішньої політики Росії та підняття бойового духу збройних сил РФ на території України. Про це повідомив речник управління Служби безпеки України в Харківській області Владислав Абдула. 

"Протиправну діяльність "Z-пропагандист" організував у взаємодії зі своєю донькою, яка мешкає на території РФ та має знайомих в осередку силових структур та пропагандистів країни-агресора. Агітаційні напрацювання батька донька надсилала на адреси міністерства оборони РФ та ряду пропагандистів РФ, із метою їхнього поширення серед окупантів", — написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові судитимуть двох жінок за виправдання російської агресії

За інформацією СБУ, послугами пропагандиста скористалось міністерство оборони РФ та навіть висловили йому подяку за активну пропутінську позицію.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

За місцем проживання та реєстрації у чоловіка забрали комп’ютерне обладнання, магнітні носії та засоби зв’язку з доказами протиправної діяльності, листівки та плакати з окупаційною символікою, листи-подяки від міністерства оборони РФ.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України та повідомили про підозру за ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.