Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський хабарник потрапив у Топ-5 за версією ДБР

Фото: ГБР
У бюро розслідувань оприлюднили Топ спроб хабарників позбутися грошей.

Підполковник з Харкова, який під час погоні викидав гроші з вікна машини, опинився на третьому місці Топа.

Державне бюро розслідувань оприлюднило Топ спроб хабарників позбутися грошей під час затримання. У ньому п'ять позицій. Харківський хабарник, який викидав долари у вікно своєї машини, опинився на третьому місці.

Йдеться про підполковника поліції. За версією слідства, він отримав 1,5 тисячі доларів за те, що "закриє очі" на самовільне зайняття підприємцем земельної ділянки та спорудження незаконної прибудови, яку використовували для розширення площі кафе.

Після того, як підприємець передав гроші, підполковник поїхав на своєму автомобілі. Помітивши, що його переслідують правоохоронці, він почав на ходу викидати купюри у вікно.

"Під час погоні авто зловмисника заблокували автомобілі правоохоронців, після чого підозрюваний вибіг з машини, незважаючи на те, що в ній сиділа його 8-річна дитина, і побіг  Павлівською площею (раніше — Рози Люксембург. — Авт.). У сквері поліцейського наздогнали і затримали у порядку ст. 208 КПК України. Викинуті гроші зібрали очевидці події і передали правоохоронцям", — повідомили тоді прокурори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять харківських виправних колоній потрапили у Топ-10 в'язниць України

На першому місці Топа — порвати і з'їсти.

"Подібний випадок стався в Одесі. Під час затримання посередник чиновника виправної колонії почав тікати, а отримані гроші рвав і викидав дорогою. А у Хмельницькому чиновник не тільки рвав долари, а й запихав їх у рот. Рвав і їв, їв і рвав. Щось вдалося проковтнути, інші — також розкидав дорогою. Згодом працівникам ДБР довелося по шматках збирати розкидані купюри, робити експертизу, щоб встановити шматок якій купюрі належить", — розповіли у бюро розслідувань ..

На другому — злити в унітаз. Таким способом позбутися від хабара намагалися скористатися у Краматорську. Співробітниця донецького управління Державної міграційної служби під час затримання вибігла до туалету і злила гроші в унітаз.

На четвертому місці — заховати. Так, у Львівській області поліцейський намагався заховати хабар у морозилці холодильника, який стояв у приміщенні відділення поліції.

На п'ятому — сказати, що гроші підкинули. Це найпоширеніший спосіб "відхреститися" від грошей.

У ДБР звернулися до охочих брати хабарі: "Вам нічого не допоможе, докази будуть зібрані і ви постанете перед судом. Єдиний спосіб уникнути відповідальності — не брати хабарі!"

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.