Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський благодійний фонд запускає програму протезування для українських військових

Благодійний фонд "Громадянин" запускає програму сучасного протезування для українських військових, які втратили кінцівки.

Протягом 20 років фонд спрямовував свою діяльність на підтримку дитячих будинків, але під час війни команда вирішила допомагати військовим, які втратили кінцівки, отримувати найсучасніше протезування.

"На жаль, ми не можемо повернути загиблих, але в наших силах допомогти важкопораненим героям", – розказала віце-президент фонду "Громадянин" Олена Шмідт.

Мета нової програми "Кіборги" – надати комплексну допомогу у протезуванні та реабілітації, психологічній підтримці бійцям ЗСУ для їх майбутнього мирного життя.

"Після перемоги в Україні не має бути ветеранів війни з обмеженими можливостями - повинні бути Супергерої із суперможливостями для щасливого повсякденного життя. Вони як ніхто гідні вільно пересуватися, подорожувати, займатися спортом. А кожен з нас в силах їм допомогти. Українці сильні духом завдяки мужності, волі та єдності. Україна вистоїть та переможе. Віримо, що і тепер, і в майбутньому кожен українець буде не тільки шанувати наших захисників, а й допомагатиме благодійним ініціативам в їх підтримці. Сила в єдності багатьох. Приєднуйтесь!" – сказала Олена Шмідт.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.