Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський "Азов" укрупнюється

Фото: 97 батальйон.
Спецпідрозділ ССО "Азов" із перших днів повномасштабної війни захищав Харків.

Загін Сил спецоперацій "АЗОВ Харків" стає 97-м окремим механізованим батальйоном 60-ї окремої механізованої бригади (окрема піхотна Інгулецька бригада, військове формування Корпусу резерву Збройних Сил України).

Про це повідомили в офіційних каналах та командир ССО "Азов Харків" Анатолій Сидоренко.

"Ми розвиваємося, удосконалюємось та підлаштовуємося під реалії сучасної війни. Наразі загін ССО АЗОВ Харків зростає та стає 97-м окремим механізованим батальйоном 60 ОмБр. Це збільшує наші можливості та бойову міць, а також надає змогу виконувати більш масштабні бойові завдання. Наш досвід у розвід-диверсійній діяльності та невпинна мотивація — це запорука успіху. Наша мета — знищити ворога раз і назавжди, помститись за всі скоєні злочини та забезпечити мирне майбутнє України. Ми не зупинимось до остаточної перемоги! Дев'ять сім — незламна воля, непохитна міць!", - йдеться у повідомленнях.

Нагадаємо, на початку 2023 року окремий загін спеціального призначення НГУ "Азов" розширився до бригади у складі Нацгвардії. 

Бойовий підрозділ ССО "Азов Харків" був створений у травні 2022 року, переважно з харків'ян, які стали на захист України у 2014 році, брав участь у вересневій деокупаці Харківщини, згодом був передислокований на Донбас.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.