Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський агрохолдинг подарував дітям книжки

Фото: Фото: Agrotrade Group/Facebook.
Книги до цього комплекту вибирали ретельно.

Акцію присвятили до Національного тижня читання, організованого Український інститут книги.

Майже півтисячі книжок передала рупа "Агротрейд" спільно з Благодійним фондом "Україна ХХІ" в шкільні та сільські бібліотеки Харківської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей. Там кажуть, що дітлахи з інтересом розглядають нові книжки та тішаться щасливими усмішками маленьких читачів, які тепер зможуть поринути в історичні розповіді або казкові пригоди сучасної української літератури.

"Наші читачі і особисто я дуже задоволені подарунком. Головне, що книжки подаровані бібліотеці, тож їх читатиме не одна дитина, а всі бажаючі. Ними вже цікавляться, як учні молодших класів, так і більш старші дітлахи, які з особливим інтересом роздивляються історичні видання. Викладачі, в свою чергу, також переглянули книжки і одноголосно сказали, що вони всі дуже корисні для дітей", — розповіла бібліотекарка Прохорської школи Софія Карнаух.

Загалом комплекти нових книжок отримають 30 шкільних та сільських бібліотек в тих регіонах, де працює компанія. Вибирали книги до цього комплекту ретельно, адже важливо, щоб діти в селах мали можливість в доступній формі прочитати як про історію нашої країни та людей, які її прославляють, так і художні твори сучасних українських дитячих авторів.

Серед цих книг, наприклад, найкраще дитяче енциклопедичне видання 2021 року "Україна від первісних часів до сьогодення" та "Історії про життя 50 українців та українок" від Дитяча література видавництва "Ранок" , казкові "Хто творить Різдво" та "День усіх білок" від Дитяче арт-видавництво "Чорні вівці", і класика від легендарного українського Видавництво Веселка Гомерові "Одіссея" та "Іліада" і "Козак Голота".

Ведмедика, що став символом акції, намалювала ілюстраторка Марічка Рубан.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.