Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківськими лісами ще бігають російські окупанти

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Окупанти тікали лісами після контрнаступу ЗСУ.

Відшукувати окупантів поліцейським допомагають місцеві мешканці.

Російські окупанти після контрнаступу Збройних сил України у Харківській області втекли у ліси. Їх розшукують та затримують поліцейські. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в інтерв'ю "НВ".

"Ми виявляємо колаборантів та потенційних диверсантів. Затримуємо російських солдатів, які все ще блукають лісами та іншою місцевістю Харківщини. Голод не тітка — люди змушені шукати їжу, притулок. Місцеві мешканці активно допомагають нам затримувати невдах із російського боку", — сказав Єнін.

Єнін каже, що після поїздки до Куп'янська Харківської області у нього було відчуття, що російські військові планували залишитися там назавжди — вони облаштували під себе відділ поліції, завезли російську оргтехніку. Нацполіція України досліджує адмінбудівлю та інші будівлі на предмет виявлення можливих небезпечних предметів.

"На території відділку поліції вже було повішено повноцінний, досить дорогий і високоякісний банер "Поліція, МВС, Російська Федерація". Більше того, було завезено навіть нові зразки російської оргтехніки. Це все активно вивчається нашими поліцейськими", — розповів Єнін.

Окрім розшуку окупантів у лісах, поліцейські займаються виявленням колаборантів. Серед них — місцеві мешканці, співробітники міліції, яких колись звільнили, та поліції. За інформацією Єніна, у Харківській області зафіксовано незначну кількість колаборантів серед саме поліцейських — 20-30 людей.

Як писав KHARKIV Today, слідчі СБУ оголосили підозру "начальнику" окупаційної міліції Балаклії. Це місцевий житель, який під час окупації вирішив працювати на Росію. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.