Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським підприємцям розсилають липові платіжки з боргами

У "Харківобленерго" просять не відкривати електронні листи подібного змісту.

Харківським підприємцям і юридичним особам невідомі знову надсилають листи з пропозицією про реструктуризацію заборгованості за електроенергію.

У компанії "Харківобленерго" просять не реагувати на повідомлення подібного плану і нагадують: вони не виставляють рахунки, цим займається інша компанія.

"Харківобленерго" отримало інформацію про листи, які були розіслані від імені товариства на електронні адреси юридичних споживачів і містять дані про нібито реструктуризацію заборгованості.До того ж, у листах вказані недостовірні номери телефонів. "Харківобленерго" до створення і розсилки цих листів не має ніякого відношення. Нагадуємо, що з 1 січня 2019 року питанням нарахувань займається не обленерго, а постачальник електричної енергії", — повідомили у компанії.

Листи, які розсилаються з подібною інформацією від невідомого адресата, краще взагалі не відкривати — не виключено, що це вірусна розсилка. У "Харківобленерго" радять не відкривати повідомлення і не переходити ні за якими зовнішніми посиланнями у них.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.