Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським лікарям передали 100 бронежилетів

Фото: ЛОК.
Для лікарів та фельдшерів розробили полегшені бронежилети.

Львівський оборонний кластер передав екіпажам швидкої допомоги 100 спеціалізованих бронежилетів.

Лікарі будуть використовувати бронежилети час евакуації важкохворих та поранених із прифронтових районів. На цьому виробники не планують зупинятися і хочуть виготовити і найближчим часом безкоштовно передати медикам ще 3000 спеціалізованих бронежилетів. Розробники цих бронежилетів - харків'яни, які через війни релокували своє підприємство на захід України.

"Протиуламкові бронежилети для медиків розроблені Львівським оборонним кластером та Харківським заводом засобів індивідуального захисту разом із медиками швидкої допомоги. Вироби повністю сертифіковані та пройшли всі необхідні випробування", - повідомили в ЛОК.

За статистикою, основною загрозою для медиків швидкої допомоги, які працюють на лінії фронту, є уламки скла, бетону, снарядів. Медичний бронежилет від ЛОК має протиуламкову стійкість не менше 500 метрів на секунду і відповідає стандартам НАТО.

Бронежилет від ЛОК виготовлений з надвисокомолекулярного балістичного поліетилену, що робить його не тільки міцним, але і досить легким: він важить усього 4 кілограми. Також жилет має зручні кишені для обладнання та яскраві розпізнавальні знаки медичної служби.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.