Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківських комунальників оштрафували за подвійний тариф

Фото: KHARKIV Today.
КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" має сплатити штраф у 34 000 гривень.

Антимонопольний комітет України оштрафував КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" за подвійні тарифи для власників квартир, у яких ніхто не проживав.

Такі тарифи діяли у Харкові протягом кількох років і стосувалися власників квартир, у яких не був ніхто прописаний. комунальне підприємство стягувало оплату навіть не за одну людину, а за двох. Відповідні рахунки харків'яни отримували після 1 січня 2019 року (до цього моменту сплачували за одну людину).

"Послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає КП "КВПВ", отримують споживачі, які безпосередньо проживають у житлових будинках комунальної власності територіальної громади Харкова. Втім, як з’ясувалося із заяв фізичних осіб, що надійшли до відділення, КП "КВПВ" здійснювало нарахування плату за свої послуги власниками квартир, у яких відсутні зареєстровані особи, у розмірі 23,47 грн. до 01 січня 2019 року, а опісля – 46,94 грн. Тобто, у подвійному розмірі від встановлених тарифів на послуги. Це підтверджується, зокрема, копіями квитанцій про нарахування плати за послуги. Власники квартир, де не зареєстровано жодної особи, сплачуючи нараховану КП "КВПВ" плату за послуги з вивезення твердих побутових відходів у подвійному розмірі від встановлених тарифів, несли додаткові витрати, що призводило до ущемлення їхніх інтересів", - повідомили у регіональному відділенні АМКУ.

КП "КВПВ" стягувало подвійну оплату з харків'ян до 1 грудня 2021 року. Але навіть після цього рішення споживачам не повернули переплачені кошти. Тепер за це порушення комунальне підприємство має сплатити штраф у сумі 34 000 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.