Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківську "Івушку" передали військовим

ЗСУ взяли на озброєння реактивну систему залпового вогню "Івушка".

"Івушку" розробили на базі бойової частини БМ-21 "Град" і оснастили сучасними системами.

Збройні сили України взяли на озброєння реактивну систему залпового вогню "Івушка", яку розробило Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова. Про це повідомили у державному концерні "Укроборонпром".

"Цифрові системи "Івушка"дозволяють екіпажу управляти вогнем, вести прицілювання і навіть перезарядження в автоматичному режимі. Боєкомплект цієї реактивної системи залпового вогню з сорока 122-міліметрових реактивних снарядів, які здатні знищувати цілі на відстані до 40 кілометрів. Перезарядження повного пакета займає всього 10 хвилин", — пояснили в "Укроборонпромі".

Розробники для "Івушки" взяли за основу "Град". "Івушка" обладнана цифровою системою управління вогнем, яка дозволяє скоротити час для відкриття вогню, новою системою стабілізації платформи, що підвищує точність, і системою цифрового зв'язку для захищеної передачі інформації.

"Якщо боєкомплект "Граду" перезаряджали вручну кілька військовослужбовців (вага одного снаряда у середньому становить понад 60 кілограмів), то "Івушка"  повністю автоматизована. Це значно підвищує ефективність виконання бойового завдання", — зазначив директор Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. Морозова Яків Мормило.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ХАЗі ремонтують військові машини

Ивушка

Як писав KHARKIV Today, у липні завод ім. Малишева передав українській армії два відновлених танки "Булат". Танки оснастили новими засобами зв'язку та навігації, приладами прицілювання і нічного бачення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.