Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківського поліцейського судитимуть за роботу на ФСБ

Фото: Харьковская областная прокуратура
Зраднику в погонах вручили підозру.

Окупанти випускали снаряди по об'єктах у Харківській області, про які повідомляв харківський поліцейський.

Слідчі вручили харківському поліцейському підозру за співпрацю із Федеральною службою безпеки Росії. 11 травня Київський районний суд Полтави обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як встановило слідство, 24 лютого харківський поліцейський по телефону отримав від кадрового співробітника Управління ФСБ РФ завдання з розвідування даних про місця дислокації та переміщення підрозділів Збройних сил України та правоохоронних органів у Харкові та області. Після цього став виконувати завдання.

"Виконуючи вороже завдання, правоохоронець фотографував об'єкти інфраструктури, органів влади та правопорядку міста Харкова та області, які згодом цілеспрямовано потрапляли під обстріл російських окупантів", — пояснили у прокуратурі.

Під час обшуку у харківського поліцейського в машині знайшли та вилучили корпуси та запали до гранат. Підозру поліцейському складено за ч. 2 ст. 111 та с. 1 ст. 263 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного часу, та зберігання боєприпасів без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, раніше вручили підозру громадянинові України, який під час окупації Вовчанська перейшов на бік окупантів. Чоловік добровільно виконував вказівки окупантів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.