Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківського мародера ув'язнили на сім років

Харків'янин здійснив вісім крадіжок.

Під час війни чоловік викрадав побутову техніку й інше майно жителів Харкова.

Жовтневий районний суд Харкова визнав винним мешканця Харкова у мародерстві та призначив йому покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі. В апеляційній інстанції вдалося домогтися збільшення йому покарання ще на два роки. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Слідчі встановили, що чоловік раніше був п'ять разів засуджений за вчинення корисливих злочинів. З лютого по травень 2022 року він здійснив серію крадіжок. Усього відомо про вісім епізодів крадіжок.

"Чоловік, користуючись відсутністю власників домоволодінь унаслідок активних бойових дій на території Харківської області та щоденних обстрілів Харкова з боку РФ, проникав у домівки потерпілих, звідки викрадав побутову техніку та інше майно", — розповіли в прокуратурі.

Винним чоловіка визнали за ч. 3 ст. 185 та ч. 4 ст. 185 (вчинення крадіжок, поєднане з проникненням до житла та сховищ, в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Спочатку суд призначив чоловікові покарання у вигляді п'яти років тюрми, однак прокурори подали апеляцію, яку задовольнили й призначили мародеру сім років позбавлення волі. Наразі вирок суду апеляційної інстанції набув чинності.

Як писав KHARKIV Today, 61-річний житель села Новий Бурлук разом з росіянами під час окупації обкрадав односельців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.