Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський суддя-дебошир став адвокатом

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Дозвіл на заняття адвокатською діяльністю Денису Невядомському видали в сусідній області.

Через два роки після того, як Денис Невядомський перестав бути суддею Київського районного суду Харкова, він став адвокатом.

8 квітня Денис Невядомський повідомив про нове заняття в Facebook і доклав відповідний документ.

"Новий шлях, нові цілі. Щасливий приєднатися до адвокатського братства", — написав він.

Дозвіл на заняття адвокатською діяльністю екссудді дала Рада адвокатів Полтавської області.

Фото: Facebook / Денис Невядомский
Фото: Facebook / Денис Невядомський

Нагадаємо, Денис Невядомський — президент громадської організації "Всеукраїнська організація суддів у відставці". У 2020 році він став депутатом Харківської міськради від "Опозиційної платформи — За життя". Йому дістався мандат нардепа Олександр Фельдмана, який відмовився від місця в Харківській міськраді.

До квітня 2019 року Денис Невядомський був суддею в Київському районному суді Харкова і спеціалізувався на кримінальних справах. Заява про звільнення він написав сам і уточнив, що "не прощається", а йде далі.

Як писав KHARKIV Today, Денис Невядомський вів справу Андрія Лесика (зараз — однопартієць екссудді в міськраді) про державну зраду і відпустив його додому. За це рішення у справі Лесика прокуратура почала перевірку харківського судді.

Влітку 2013 року, в одному з ресторанів Харкова, Денис Невядомський вдарив охоронця і намагався відібрати у міліціонерів автомат Калашникова. Тоді ще служитель Феміди голосно кричав, обіцяв всіх перестріляти, співробітники міліції наділи на нього кайданки. Коли Невядомський заявив, що він суддя і подзвонив комусь, на місце прибув головний прокурор міста, з нього зняли кайданки і передали на поруки прокуратурі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.