Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківській судді подарували будинок та землю у Харкові

Інна Чистякова повідомила про зміни у майновому стані.

Подарунок суддя оцінила у мільйон гривень.

27 жовтня суддя Господарського суду Харківської області Інна Чистякова отримала у подарунок будинок та земельну ділянку у Харкові. Подарунок зробив Олег Чистяков. Відповідне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Чистякова опублікувала у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Площа подарованого будинку становить 233,1 квадратних метра, вартість — 1 100 364 гривень. Площа земельної ділянки — 879 квадратних метрів. У декларації зазначено, що вартість ділянки на момент отримання права становила 189 720 гривень, за останньою грошовою оцінкою — 18 160 гривень.

Згідно з щорічною декларацією, зарплата Інни Чистякової у Господарському суді Харківської області у 2020 році склала 1 381 233 гривень.

Як писав KHARKIV Today, у 2017 році Чистякова потрапила  до рейтингу найбагатших суддів Господарського суду Харківської області, складеним Харківським антикорупційним центром. Суддя посіла десяте місце.

Восени 2020 року Національне агентство з питань запобігання корупції склало адміністративний протокол на суддю Інну Чистякову за ознаками невчасного подання декларації без поважних причин.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.