Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківській судді надіслали 400 сувенірних доларів

 Фото: Сергей Козов / KHARKIV Today
Відправник пообіцяв ще більше сувенірів і просив задекларувати його подарунок, щоб уникнути перевірок.

Через втручання у діяльність судді проводять розслідування.

Про втручання у професійну діяльність заявила суддя Московського районного суду Харкова Тетяна Довготько. Про це повідомили у Вищій раді правосуддя.

За словами служительки Феміди, у її провадженні знаходилася цивільна справа за позовною заявою якогось К. Рішенням суду його вимоги залишилися без задоволення. Пізніше справу направили до Харківського апеляційного суду на розгляд апеляційної скарги К.

Згодом до Московського районного суду Харкова від К. надійшов конверт із листом, а також чотирма купюрами номіналом по 100 доларів, кожна з написом "Сувенір".

"Направляю Вам свій маленький подарунок, можливо, це змінить ту негативну уяву, яка у Вас склалася щодо моєї особистості. Якщо Ви тільки скажете мені, якщо тільки попросите — я відразу направлю на Вашу адресу більше сувенірів... задекларуйте мій подарунок, бо у мене немає бажання і мети створити для Вас проблеми у вигляді перевірок з боку НАЗК та інших органів" — йшлося у листі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суду в Харківській області потрібен служитель Феміди у відрядженні 

Голова Московського районного суду Харкова направив начальнику Харківського районного управління поліції №2 копію заяви К., щоб на неї відреагували і перевірили на предмет скоєння адміністративного чи кримінального правопорушення.

На виконання вимог ст. 48 Закону України "Про судоустрій та статус суддів" служителька Феміди Тетяна Довготько надіслала повідомлення про втручання у її діяльність і до Генерального прокурора. Суддя просила вжити заходів, передбачених законодавством.

За повідомленням Тетяни Довготько, йде кримінальне провадження за ч. 1, ст. 376 Кримінального кодексу України (втручання у діяльність судді з метою запобігти виконанню службових обов'язків або домогтися винесення неправосудного рішення). Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року суддя Тетяна Довготько оштрафувала харків'янина, який натягнув маску замість трусів.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.