Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський суд обрав запобіжний захід підозрюваному в убивстві 6-річної дівчинки

Фото: adcmemorial.org
Неповнолітній відправився до приймальника-розподільника.

За рішенням суду, у приймальнику-розподільнику школяр буде перебувати 30 днів.

Вовчанський районний суд Харківської області задовольнив клопотання прокуратури і застосував до 13-річного підлітка запобіжний захід у вигляді поміщення його до приймальника-розподільника для дітей строком на 30 днів. Про це повідомив керівник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков,

Досудове розслідування проводиться за фактом умисного вбивства (п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, навіть у тому випадку, якщо вина хлопця у вбивстві дівчинки буде доведена, до в'язниці він не сяде. Кримінальна відповідальність за злочини в Україні настає тільки з 14 років. З цього віку злочинець може відправитися відбувати покарання у колонію для неповнолітніх. Підлітка молодше покарати неможливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убив підліток? Яке покарання чекає хлопчика за вбивство 6-річної Мирослави зі Старого Салтова

Раніше KHARKIV Today писав, що 28 липня о 19:10 жінка повідомила до поліції про зникнення 6-річної дочки. За її словами, дівчинка близько 18:00 вийшла з двору, де гуляла з 13-річним сусідським хлопчиком, і додому не повернулася.

Дівчинку розшукували поліцейські, рятувальники, нацгвардейці, кінологи і волонтери. Того ж дня близько 23:50 її знайшли у закинутому будинку в селищі Старий Салтів. На тілі дитини виявили ознаки насильницької смерті — забиття голови та обличчя.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.