Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 травня, 2021 - 18:25

Харківський поліцейський з матір'ю жили за рахунок професора

Родичів підозрюють у шахрайстві.

Поліцейський і його мати виманили у лікаря більше 5,5 мільйона гривень.

Старшому слідчому слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області та його матері пред'явили підозру за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"У 2013 році мати підозрюваного робила операцію у одного з професорів Інституту медичної радіології у Харкові. Під час лікування жінка увійшла в довіру до лікаря. Згодом у них склалися теплі дружні стосунки, і на одній зустрічі жінка познайомила професора зі своїм сином —  співробітником поліції. Під час спілкування жінка повідомила лікаря, що є нібито акціонером в одному з банків країни, і, якщо від її імені внести гроші на депозит, то можна буде отримати хороші відсотки. Чоловік погодився на пропозицію вже добре знайомої жінки і передав їй 30 тисяч доларів", —  розповіли у прокуратурі.

Там уточнили, у подальшому лікаря звільнили. Жінка цим скористалася, повідомила медику, що зможе разом з сином-правоохоронцем вирішити питання про його поновлення на посаді.

"За збігом обставин лікаря повернули на роботу, а мати і її син поліцейський надалі під приводом повернення боргу за відновлення на посаді у період з 2015 до 2018 року вимагали гроші з медика. Так, жінка, перебуваючи в іншому місті країни, разом зі свої сином, співробітником поліції у Харкові, розробила схему отримання грошей від лікаря. Отже, коли жінці потрібні були гроші, вона дзвонила лікарю і називала потрібну суму, а син їздив до професора і забирав зазначені кошти" — пояснили у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угруповання відбирала квартири у самотніх пенсіонерів у Харкові

Правоохоронці додали, потерпілому в період з 2015 по 2018 роки завдали збитків більш ніж на 5,5 мільйона гривень.

Поліцейського і його матір підозрюють за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.