Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський поліцейський вимагав хабарі від підлеглих за премії

Чоловікові вручили підозру.

Четверо поліцейських отримали 12 000 гривень премії, 6000 — віддали своєму начальнику.

Колишнього начальника сектора Головного управління Нацполіції у Харківській області підозрюють в отриманні хабарів від підлеглих за нарахування їм премій. Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Слідчі встановили, що у вересні 2020 року вже колишній начальник одного з секторів ГУ НП у Харківській області викликав своїх підлеглих і заявив, що ті можуть отримати по 3000 гривень премії, але за умови, що після поділяться з ним половиною суми. Підлеглі погодилися.

"30 вересня 2020 року четверо співробітників ГУ НП в області передали по 1500 гривень кожен начальнику сектора. Тож,  всього підозрюваний отримав 6000 гривень", — пояснили у прокуратурі.

Крім хабарів за премію, начальник вимагав хабар у розмірі 600 доларів від кандидата на посаду патрульного. Це сталося у липні 2020 року. Чоловік виконав вимогу, конкурсна комісія призначила його співробітником Управління патрульної поліції в Харківській області.

Відносно начальника сектора ГУ НП у Харківській області відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди і отримання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України.

До того ж, раніше щодо нього склали обвинувальний акт за хабарі від колег, які звільняються з органів Нацполіції. Начальник за гроші вирішував питання, пов'язані з отриманням соцвиплат через втрату працездатності.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.