Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський нардеп прогуляв більшу частину засідань у Верховній Раді

Олександр Фельдман був на трьох пленарних засіданнях.

Всього у червні було 11 пленарних засідань у Верховній Раді. Олександр Фельдман пропустив більшу частину.

Народний депутат з Харкова від політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" Олександр Фельдман у червні був присутній на двох пленарних засіданнях Верховної Ради України. Про це повідомили у Комітеті виборців України.

Крім Фельдмана, двічі відвідали Верховну Раду нардеп Жан Беленюк ( "Слуга Народу"), Максим Єфімов ( "Довіра") і Юрій Солод ( "ОПЗЖ").

На трьох пленарних засіданнях Верховної Ради були Віталій Борт і Вадим Рабінович ( "ОПЗЖ"). На одному засіданні бачили Івана Калаура ( "Слуга Народу") і Олександра Герегу ( "За майбутнє").

Шість нардепів не прийшли на жодне засідання. Це — Віктор Медведчук ( "ОПЗЖ"), Тарас Козак ( "ОПЗЖ"), Олесь Довгий (позафракційний), Степан Івахів ( "За майбутнє"), Леся Василенко ( "Голос") і Вадим Столар ( "ОПЗЖ"). У Комітеті виборців України припускають, що відсутність Козака пов'язана з його переховуванням у Білорусі. Василенко не була на засіданні через народження дитини. Медведчука останній раз бачили у Раді 28 квітня.

Як пояснили у Комітеті виборців України, у червні з 424 нардепів на всі засідання прийшли 291. Це трохи більше, ніж у травні, але ситуація з відвідуваністю істотно не змінилася.

"У порівнянні з попереднім місяцем показники відвідуваності пленарних засідань майже не змінилися. У травні всі засідання Ради відвідали 286 народних депутатів, у червні — 291", — пояснили у Комітеті виборців України.

Як писав KHARKIV Today, нардеп з Харкова Юлія Світлична прийшла у Верховну Раду через десять днів після пологів.

Юлія Світлична прогуляла всі засідання у парламенті у травні. 5 червня народила хлопчика, а 15 червня прийшла до сесійної зали Верховної Ради.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.