Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський депутат задекларував біткоїни на 160 мільйонів гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
За сьогоднішнім курсом один біткоїн коштує більше 1 мільйона 600 тисяч гривень.

Депутат Харківської міськради Анатолій Родзинський задекларував криптовалюту, вартість якої оцінюється в більш ніж 163 мільйони гривень, хоча живе в чужому флігелі.

Увечері 31 березня Анатолій Родзинський, обраний до Харківської міськради від партії "Опозиційна платформа — За життя", подав щорічну декларацію за 2020 рік. Документ опублікований на сайті Національного агентства з протидії корупції.

У декларації він вказав, що з 2018 року безкоштовно користується кімнатою у флігелі площею 30 квадратних метрів в селі Вільхівка (Харківський район). Майно належить Ніні Родзинській. У Анатолія Родзинського є два автомобілі — Fiat Cinquecento 2010 року випуску і ЗАЗ 1120 2001 року випуску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат Харківської міськради задекларував лева

Депутат Харківської міськради має 10% від загального капіталу в гаражному обслуговуючому корпоративі "Порядок", і 100% від загального капіталу в фірмах "Юридична фірма" Родзинський і партнери","Інвестор-1","Родзинський ГРОУП","Х1","телерадіокомпанії Харків-1"," Кияницька рибна ферма","Люкс-безпека","Смарт холдинг","Родзинський Капітал" і 99,6% від загального капіталу адвокатського об'єднання "Будинок адвокатів Родзинського". Також Родзинський — кінцевий бенефіціар фірми "Манітекс капітал".

Серед нематеріальних активів депутат Харківської міськради задекларував 100 біткоїнів, згідно з декларацією, він купив їх в 2010 році за 400 гривень. За курсом на 1 квітня 2021 року один біткоїн коштує 1 мільйон 637 тисяч 654 гривні і 55 копійок. Це означає, що зараз вартість біткоїнів Анатолія Родзинського —163 мільйони 765 тисяч 455 гривень.

Від зайняття підприємницькою діяльністю в минулому році депутат Харківської міськради заробив 4 тисячі гривень.

Скрин: Декларация Анатолия Родзинского за 2020 год
Скрін: Декларація Анатолія Родзинського за 2020 рік

Нагадаємо, ексголова Харківської ОДА Олексій Кучер до призначення на посаду намайнив 77 біткоїнів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.