Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківській бригаді подарували "Шуліку"

Фото: ХОВА
1
Це вже другий такий дрон, який передали 92-ій бригаді.

Один дрон "Шуліка" українського виробництва коштує близько одного мільйона гривень.

Це вже другий дрон-бомбардувальник "Шуліка", який передають військовим за останній тиждень.

"Ці дрони є ударною силою роти безпілотних літальних апаратів. Такими дронами в нічний час наносимо вогневе ураження та знищуємо до 90% техніки і живої сили противника. Окупанти прозвали дрон "Бабою Ягою", вони його бояться. Хочу подякувати всім, хто долучився до збору і закупівлі обох дронів", — прокоментував командир 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка, полковник Павло Федосенко.

1
Це друга "Шуліка", що літатиме з військовими 92 бригади. Фото: ХОВА 

"Пташок", необхідних для роботи військових, придбали коштом усіх громад Куп’янського району.

""Шуліка" — це потужний дрон, який здатний нести до 10 кілограмів і вражати різні цілі, зокрема, бронетехніку. У дрона гарна тепловізійна камера, тому він саме і працює вночі. Один дрон передавали на минулих вихідних і військові вже пройшли на ньому навчання", — розповів начальник Куп'янської РВА Андрій Канашевич.

1
Окупанти прозвали ці дрони "Бабою Ягою". Фото: ХОВА

92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка ще з 2014 року боронить кордони нашої держави від російського агресора.

"Дякую громадам, які долучилися до закупівлі цих дронів. Чим більше буде такого обладнання у наших захисників, тим швидше здобудемо перемогу", — зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, бійцям харківської бригади передали дрон українського виробника. БПЛА здатен ефективно протистояти системам РЕБ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.