Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським школярам перенесли весняні канікули

Для учнів міста і області канікули настануть в різний час.

Всі школярі Харкова, за винятком учнів приватних ліцеїв і гімназій, відпочиватимуть з 29 березня.

Весняні канікули в школах Харкова перенесли на тиждень. Повідомлення про це з'явилося в батьківських чатах в кінці минулого тижня.

"Канікули почнуться 29 березня і триватимуть до 4 квітня", — писали вчителі.

Традиційно весняні канікули проходили в останній тиждень березня. Про причини перенесення не повідомляється. У департаменті освіти і науки Харківської обладміністрації повідомили, що за таким же графіком йдуть на канікули багато шкіл в громадах області.

Так, відпочивати до 4 квітня будуть в Краснокутській і Золочівській громадах, всі учні укрупненого Ізюмського району, велика частина Красноградського (за винятком Кегичівської і Сахновщинської громад), Лозівської, Дергачівської і Мереф'янської ОТГ, Харкова та Чугуївського району (за винятком Старосалтівської, Чкаловської, Малинівської, Новопокровської громад).

На тиждень раніше підуть на канікули в Богодухівській та Валківській громадах, в Куп'янській та Великобурлуцькій, Шевченківській, Первомайській та Близнюківській ОТГ, Малоданилівській, Солоницівській і Циркунівській, Старосалтівській і Чкаловській громадах).

Винятком стала Нововодолазька громада, в якій діти будуть відпочивати найпізніше — з 5 по 12 квітня.

До речі, в деяких приватних школах Харкова канікули вже завершилися. В обласному департаменті ХОДА кажуть, що право обирати час для канікул зараз за керівниками шкіл та районних відділів освіти.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.