Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 березня, 2021 - 14:21

Харківським саперам куплять більше 40 кілограмів салямі

Фото: открытые источники
Кілограм ковбаси обійдеться в 250 гривень.

Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування і швидкого реагування Держслужби з надзвичайних ситуацій купує продукти майже на 23 тисячі гривень. Більша частина з цих грошей піде на ковбасу.

16 березня Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування і швидкого реагування ДСНС, розташований в селі Ватутіне (Нововодолазький район), уклав з Андрієм Мірошниченком договір на поставку продуктів. Відповідна тендерна документація опублікована на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з угодою, за державні гроші саперам поставлять 43,5 кілограма сирокопченої салямі "Австрійська". Ковбаса обійдеться їм в 10 875 гривень. Також саперам потрібно 100 кілограмів замороженого хека, на нього витратять 8 800 гривень. Для них поставлять 31 кілограм солоного оселедця за 2588 гривень і дев'ять кілограмів сметани за 576 гривень.

У тендерній документації зазначено, що продукти повинні прибути до Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування і швидкого реагування ДСНС до 31 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові дорожчає бензин та інші товари. На що навесні виростуть ціни?

Як писав KHARKIV Today, на початку березня Харківська міська рада купила подарункові набори чаю за 48 150 гривень. Всього замовили 80 чайних наборів, один обійшовся в 600 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.