Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським підприємцям обіцяють карантинні виплати восени

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Розмір виплати складе 2000 гривень.

На карантинні виплати підприємцям передбачено майже 52 мільйони гривень міського бюджету.

До середини жовтня 25 947 харківських підприємців і найманих співробітників отримають карантинні виплати — по 2000 гривень. Загальна сума виплат складе 51,8 мільйона гривень. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на відповідне рішення виконавчого комітету.

Як пояснила директорка департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, список підприємців сформували і передали Департаменту Міністерства цифрової трансформації за заявами, які подавали застраховані особи на портал "Дія" для отримання допомоги з державного бюджету.

Департамент адмінпослуг виплати перерахує на рахунок "Ощадбанку", який відправить їх підприємцям. Почнуться виплати у вересні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові знизили оренду на землю для підприємців: що вирішили депутати

"Перші виплати на рахунки фізичних осіб-підприємців та найманих працівників заплановані на вересень. Очікується, що всі підприємці отримають допомогу до середини жовтня", — пояснили в міськраді.

Як писав KHARKIV Today, карантинні виплати в Україні з державного бюджету по 8000 гривень завершили 10 червня. Підприємцям з Харківської області виплатили 274 мільйони гривень. Найбільшу підтримку надали підприємцям з Києва — 502 мільйони гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.