Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківських студентів вчать робити щеплення проти COVID-19

Фото: ХНМУ
У медуніверситеті почалися тренінги.

Після тренінгів студенти старших курсів медфакультету ХНМУ приєднаються до складу мобільних бригад або будуть вакцинувати жителів у центрах масової вакцинації.

13 липня у Харківському національному медичному університеті почалися тренінги для студентів та співробітників мобільних бригад з вакцинації. Про це повідомили на сайті Харківського національного медуніверситету.

"У цьому місяці тренінги триватимуть протягом трьох днів на базі створеного тимчасового навчального Центру з питань вакцинації. Надалі Центр може бути використаний для підтримки розвитку кадрових ресурсів Програми рутинної імунопрофілактики на регіональному рівні", — пояснили на сайті медуніверситету.

Тренінги проводять науково-педагогічні співробітники клінічних кафедр — фахівці в області імунології, анестезіології, медицини невідкладних станів, загальної практики (сімейна медицина і медсестринство). Перед цим їх навчили у Києві.

У тренінгах беруть участь студенти старших курсів медичних факультетів ХНМУ, які добровільно захотіли працювати у мобільних бригадах і центрах масової вакцинації проти коронавірусу.

Відзначимо, сьогодні у Харкові працюють п'ять центрів масової вакцинації проти коронавірусу:

  • вулиця Полтавський шлях, 56 (бізнес-центр; працює щодня);
  • вулиця Сумська, 56 (банк "Восток", працює у  вихідні);
  • вулиця Шатилова Дача, 4 (бізнес-центр, працює у  вихідні);
  • вулиця Трінклера, 6 (щодня з 9:00 до 16:00);
  • вулиця Кооперативна, 28-А (приватна клініка Your Baby; щодня з 9:00 до 16:00).

Отримати вакцину проти коронавірусу можуть жителі Харкова і області, які записалися у лист очікування у додатку, на сайті "Дія" або у контакт-центрі Міністерства охорони здоров'я.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.