Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 березня, 2021 - 21:00

Харківських школярів звуть взяти участь в літературному конкурсі

Щоб виграти призи, потрібно написати відгук про прочитану книгу або зняти про неї відео.

За відгуки про книжки можна отримати планшет, смарт-годинник або комплект техніки для блогерів, кращі текстові рецензії обіцяють надрукувати.

До 28 квітня на конкурсі відгуків для школярів "Читай-Пиши!" приймають рецензії від дітей 10-17 років з Харківської, Донецької та Луганської областей. Можна написати текст або зняти відео. Конкурс втретє організовує "Благодійний фонд Сергія Жадана" і проєкт підтримки дитячого читання "БараБука".

Для участі в "Читай-Пиши!" потрібно прочитати книгу українського автора, — художню, науково-популярну, біографію або мемуари. Потім обговорити її з друзями або просто добре подумати про прочитане і зробити на неї рецензію. Вона може бути текстовою (від 2 до 5 тисяч знаків з пробілами) або відео (до 5 хвилин). Формат відео може бути довільним: монолог, діалог з декількома учасниками, розповідь з елементами буктрейлера або інший придуманий учасником формат.

"У нас дві вікові категорії, — 10-13 і 14-17 років, і дві номінації, — текст і відео. По-перше, всі-всі-всі переможці і переможниці влітку 2021 року (якщо не буде карантину) отримають дуже круту подорож до Харкова, пізнавальну і веселу. По-друге, у нас такі подарунки: за I місце , — планшет, за II і III місце за текстову рецензію, — смарт-годинник, за II і III місце за відеорецензію, — комплект для блогерів (LED лампа-кільце, штатив-трипод, мікрофон, гнучкий холдер для смартфона)",  — розповіли організатори.

Також всім переможцям обіцяють сертифікати на книги від видавництва Vivat. Кращі рецензії планують надрукувати "БараБука" і журнал "Однокласник". 18 травня експертне журі визначить авторів кращих відгуків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фотограф з Харкова презентує дебютний роман в будинку "Слово"

Щоб взяти участь в конкурсі "Читай-Пиши", потрібно заповнити форму за посиланням і завантажити туди свій текст або відео.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.