Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські захисники уразили техніку окупантів на мільйони доларів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
По техніці влучили дронами.

Техніку ворога виявили на Бахмутському напрямку.

Харківські бійці уразили за допомогою FPV-дронів 11 одиниць російської техніки, а також два окопи з особовим складом ворога. Загальна вартість ураженої техніки склала понад 6,5 мільйона доларів. По цілях ударила рота ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес", яка входить до складу 92-ї окремої штурмової бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Куп’янському напрямку ворог підтягує резерви та збільшує кількість техніки

За інформацією командира "Ахіллесу" Юрія Федоренка, уразити вдалося два танки — Т-72Б3 і Т-72Б. Вартість першого складає 3,5 мільйона доларів, другого — три мільйони доларів. На танках були встановлені гармати 125-міліметрового калібру. У них передбачені місця на екіпаж із трьох людей.

Уражені три гармати — МТ-12 "Рапіра" 100-міліметрового калібру, які мали дальність стрільби до восьми кілометрів, та дві гармати Д-20 52-міліметрового калібру із дальністю до 17 кілометрів.

Також уражені дві машини Ульяновського автомобільного заводу, які називають "буханками", та автівка УАЗ "Патріот". Знищити вдалося ще одну "буханку".

Як писав KHARKIV Today, на Куп'янському напрямку знищили один російський танк і дві бойові машини піхоти, також пошкодили ще три танки та чотири БМП. По цілях ворога вдарили бійці 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.