Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські військові повернулися додому після півроку на фронті

Фото: ХОГА
Військовослужбовці 92-ї ОМБ служили у Луганській області.

Військові з Харківської області служили на фронті у Луганській області сім місяців.

2 липня на місце постійної дислокації, у село Клугино-Башкирівка (Чугуївський район), повернулися військові 92-ї окремої механізованої бригади ім. Сірка. Однак не у повному складі —  за час ротації 92-а ОМБ втратила трьох побратимів. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації.

Військових зустрічали командування Збройних сил України, представники влади, рідні та друзі. Близько 250 військових сьогодні відзначили нагородами Збройних сил України. Також під час зустрічі вшанували пам'ять загиблих бійців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донбасі загинув старший солдат з Харківської області

За словами директора департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської облдержадміністрації Олексія Максимова, підшефній військовій частині (її бойовому підрозділу) надаватимуть ще більш істотну допомогу. Відповідне розпорядження голови ХОДА готується.

Відзначимо, зараз військовослужбовці 92-ї ОМБ, які повернулися з фронту, підуть у відпустку. Після цього вирушать до навчальних центрів для профпідготовки, де пройдуть індивідуальну та колективну підготовку. Водночас найближчим часом військові готуватимуться до участі у параді на честь 30-ї річниці Незалежності України, який пройде у Києві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.