Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські тепломережі почали підключати будинки після відключення ТЕЦ-5

Без гарячої води залишилися понад 400 будинків.

Зараз йде підключення будинків на Олексіївці, до вечора планують підключити Новобаварський район і Залютине.

Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" почало перемикати на комунальну котельню будинки, які відключило від гарячої води приватне підприємство "ТЕЦ-5". Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на генерального директора КП "Харківські тепломережі" Василя Скопенка.

"ХТМ за ніч запустили у роботу котельню "Павлове Поле". Зараз йде підключення до гарячої води будинків Олексіївського житлового масиву. До вечора завершиться підключення будинків у Новобаварському районі та районі Залютине", — відзначили у міськраді.

Відзначимо, ТЕЦ-5 надає тепло і гарячу воду до 441 будинку: 255 — у Шевченківському районі (Олексіївка), 115 будинків у Холодногірському районі і 71 — у Новобаварському.

Як писав KHARKIV Today, увечері, 26 серпня, у Харківській міськраді повідомили про те, що ТЕЦ-5 відключить з невідомих причин від гарячого водопостачання понад 400 будинків, які обслуговує. Відключення було заплановане на 22:00 26 серпня. Однак, за інформацією Харківських тепломереж, відключати будинки почали 27 серпня вранці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.