Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські "спартанці" узяли в полон окупанта, який заблукав

Фото: НГУ.
Росіянина мобілізували восени 2023 року.

Бійці підрозділу Національної гвардії України "Спартан" узяли в полон окупанта.

Військові третьої бригади оперативного призначення полонили окупанта, який буквально заблукав та вийшов на позиції Сил оборони України. Це сталося на Запорізькому напрямку.

Росіянин був мобілізований лише місяць тому і проходив службу у складі 70-го мотострілецько полку, що базується в Чеченській республіці. Йому 39 років.

"Зі слів полоненого, у ніч на друге його перемістили у складі групи військовослужбовців (близько 13 осіб) до лісосмуги та розмістили в підземних норах по 2-4 особи. Аби запобігти викриттю розташування, особовому складу виходити заборонялося, тож всі фізіологічні потреби задовольнялися "на місці". За свідченнями окупанта, особовий склад з місця розташування виводився тільки на добові чергування, виходили на бойові позиції виключно в темну пору доби з провідником, тобто особовий склад на місцевості не орієнтувався", - повідомили у пресслужбі НГУ.

Полонений розповів, що чергові зміни на позиції були озброєні лише автоматами та ручними гранатами, а зв’язок забезпечувався дешевою радіостанцією китайського виробництва.

Як писав KHARKIV Tоday, у жовтні харківські нацгвардійці полонили російського штурмовика, який приїхав воювати в Україну заради грошей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.