Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські поліцейські звільняються через низьку зарплату

Начальник ГУ Нацполіції у Харківській області розповів про проблеми поліцейських.

Зарплата більшості поліцейських сьогодні становить 13 000 гривень. Низький рівень оплати праці залишається головною причиною звільнення.

У минулому році в Харківській області з поліції звільнилися 380 співробітників, у цьому році ще 340 чоловік. Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції у Харківській області Станіслав Перлін.

"Через низький рівень грошового забезпечення та відсутність соціальних гарантій протягом минулого рокук ми втратили 380 співробітників і 340 вже у поточному році. Незважаючи на зазначені проблеми, поліцейські щодня цілодобово несуть службу, оперативно реагують на повідомлення і розкривають злочини", — сказав Перлін.

За словами Перліна, 13 000 гривень, які отримують поліцейські, — найменша зарплата серед співробітників інших правоохоронних органів. Водночас психологічне і фізичне навантаження у роботі з людьми вважається найбільшим.

Серед інших проблем у поліції Перлін назвав захворюваність через пандемію коронавірусу і матеріально-технічне забезпечення.

Як писав KHARKIV Today, влітку жителям Харківської області пропонували приєднатися до команди Управління патрульної поліції у Харківській області. Кандидатам обіцяли заробітну плату від 13 000 гривень, компенсацію витрат за оренду житла, квартиру в лізинг для сім'ї поліцейського, кар'єрний ріст, безкоштовне медичне обслуговування у закладах охорони здоров'я Міністерства внутрішніх справ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.