Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські поліцейські купують камери відеоспостереження

Пристрої встановлять у Кримінально-виконавчій службі.

Камери відеоспостереження зможуть фіксувати крадіжки, розпізнавати обличчя і виявляти відсутність номерного знака на автомобілі.

Головне управління Національної поліції у Харківській області планує придбати камери відеоспостереження. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Всього куплять 18 комплектів камер відеоспостереження на 489 120 гривень. Тож, вартість одного складе 27 173 гривні.

У документації зазначено, що поставлять камери відеоспостереження за адресою: вулиця Молочна, 40. Згідно з картою, це — будівля Кримінально-виконавчої служби.

Комплект складається з камери відеоспостереження, карти пам'яті і кронштейна для кріплення. Замовник просить на камеру 36 місяців гарантії, карту пам'яті — 60 місяців, кронштейн — 12 місяців.

Камери будуть регулюватися за трьома осями. У них буде передбачене підсвічування, функції "Антитуман" і "Корекція перекручувань", smart-функції — перетин області, втручання, вхід / вихід з області, крадіжка багажу, зникнення / переміщення об'єкта, розпізнавання номерних знаків автомобілів та осіб, виявлення відсутності номерного знака.

Камера відеоспостереження буде підтримувати карта пам'яті Micro SD об'ємом до 256 гігабайт. Аудіо в камері не передбачено. Працювати пристрій може при температурі від -40 до +60 градусів і вологості — до 95%. Виготовлять камеру з алюмінію. Розмір однієї камери складе 120 х 120 х 53,4 міліметра.

Аукціон призначений на 3 серпня. Фірма, яка виграє тендер, повинна буде поставити камери відеоспостереження до 15 жовтня 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, на станціях метро у Харкові встановлять більше ста відеокамер, зображення на них передаватимуть на єдиний диспетчерський центр.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.