Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські патрульні візьмуть участь у столичному параді

Фото: патрульная полиция в Харьковской области
П'ятеро харків'ян вже тренуються у Києві.

Цього року у параді Збройних Сил України, який відбудеться до 30-річчя Незалежності України, візьмуть участь патрульні.

18 серпня відбулася перша репетиція параду у центрі Києва. За інформацією Міноборони і внутрішніх справ, в урочистому військовому параді візьмуть участь більше п'яти тисяч військових, а також задіють більше півсотні літальних апаратів і 400 одиниць зброї і техніки. Зокрема, у столиці крокуватимуть п'ятеро патрульних з Харкова. Про це KHARKIV Today повідомив прессекретар Патрульної поліції у Харківській області Дмитро Гайдук.

За його словами, на парад відправили кращих патрульних: Ярослава Герасимова, Асю Забийворота, Дениса Кузнецова, Аллу Дробот і Юрія Стафіна.

Фото: патрульная полиция
Фото: Патрульна поліція

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвідувальна машина з Харкова поїхала на парад до Дня Незалежності

У День Незалежності у вівторок, 24 серпня, на центральній вулиці Києва відбудеться святковий парад Збройних Сил України, він буде символізувати силу нашої незалежності. Парад військ передбачає проходження урочистим маршем пішої колони, проїзд механізованої колони та проліт повітряної колони. Репетиції параду проходитимуть три дні.

Раніше Kharkiv Today писав, що на парад до столиці поїхав харківський танк "Оплот", який зібрали на ДП "Завод імені В.А. Малишева". Бойову машину супроводжує танкова бригада. Всі повернуться до Харкова після параду. Планується, що надалі танк буде брати участь у презентаціях.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.