Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські митники забрали у пасажирки старовинний годинник

Фото: Харьковская таможня
Жінка не мала дозвільних документів на перевезення старовинного годинника.

Автобус проїжджав через пункт пропуску "Гоптівка". Старовинний годинник виявили під час огляду.

Пасажирка автобуса, який їхав з України до Росії, намагалася незаконно вивезти камінний годинник із жовтого металу з тавром на задньому механізмі — Junghans, виготовлений приблизно у період з 1890 до 1900 року. Про це повідомили у Харківській митниці.

"Жодних дозвільних документів на переміщення годинника у громадянки України не було. Під час усного опитування жінка заявила про відсутність товарів, які заборонені або обмежені для переміщення через митний кордон України. Але на допомогу митникам прийшов технічний засіб митного контролю — RAPISCAN-624, який і виявив виріб з металу у вигляді годинника у валізі особистих речей", — пояснили у Харківській митниці.

часы
Фото: Харківська митниця

Щодо жінки-пасажирки митники склали протокол за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України (переміщення чи дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України із приховуванням від митного контролю). Годинник вилучили для проведення експертизи.

Як писав KHARKIV Today, у листопаді 2021 року на Гоптівці у багажі у громадянина Росії знайшли старовинний швейцарський годинник PATEK PHILIPPE (1891 рік).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.