Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські медики привітали українців з Днем Незалежності

Співробітники швидкої допомоги виклали в інтернет вітальне відео.

Медики побажали всім незалежності від шкідливих звичок і чужої думки.

24 серпня, у День Незалежності України, медики харківської швидкої допомоги незвично привітали українців зі святом. Вітальне відео виклали в інтернет.

Медики з різних куточків Харківської області сфотографувалися з плакатом, на якому був зображений символ, присвячений 30-річчю Незалежності і вишикувалися на площі Свободи у вигляді цифри 30, розгорнули Державний Прапор.

"Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому хочеться побажати, щоб кожен з нас, насамперед,  почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від всіх неприємностей. Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити у житті позитивні моменти і радіти!", — йдеться у привітанні, розміщеному на сторінці харківської швидкої у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: День города и День Независимости в Харькове: куда пойти семьей

Ранее KHARKIV Today писал, что харьковские медики победили в танцевальном конкурсе. Сотрудники скорой помощи из Харьковской области заняли первое место во Всеукраинском конкурсе флешмобов ко Всемирному дню экстренной медицинской помощи. Они получили 33% голосов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.