Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські медики перемогли у танцювальному конкурсі

Фото: Центр экстренной медпомощи и медицины катастроф
Завершилося голосування за кращий флешмоб від медиків.

Харківська область отримала 33% голосів за виконаний медиками танець.

Медики швидкої допомоги з Харківської області посіли перше місце у Всеукраїнському конкурсі флешмобів до Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook Всеукраїнської ради реанімації.

Танець медиків із Харківської області набрав 33% голосів, з Черкаської — 30%, Києва — 23%.

"Медики показали справжню єдність, колективний дух і завзятість у підтримці колег. Метою флешмобу в першу чергу було згуртувати колективи екстреної медичної допомоги, показати іншу, творчу і неформальну сторону наших фахівців, привернути увагу громадськості до професії медиків екстреної допомоги", — пояснили у Всеукраїнській раді реанімації.

Як писав KHARKIV Today, харківські медики швидкої танцювали на площі Свободи у приміщенні диспетчерської і навчально-тренувальному відділі. Для участі у флешмобі вони вибрали композицію Stayin 'Alive групи Bee Gees. Танець зняли на відео. Голосування проходило у Telegram з 28 травня. У фіналі залишилися шість команд медиків, голосували за них протягом дня.

Всім установам, які долучилися до флешмобу, подарують п'ять книг з протоколами і алгоритмами надання екстреної медичної допомоги.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.