Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські магазини оштрафували за продаж цукерок із Росії

 Фото: Госпродпотребслужба в Харьковской области
Ввезення та продаж такої продукції під забороною.

Судячи з фото, кілограм російських цукерок коштує не менше ніж 360 гривень.

За продаж російських цукерок до мережі магазинів солодощів застосували штрафні санкції. У магазинах їх виявили перевіряльники. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області.

"Підсанкційні російські товари не повинні продаватися в Україні. Ця продукція завозиться і реалізується на території України незаконно. Підтвердити якість та безпеку такої продукції неможливо. Дивно, що досі, незважаючи на збройну агресію, у когось вистачає совісті порушувати цю норму закону", — пояснила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 30.12.2015 №1147 "Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації", згідно з переліком товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, ввезення та реалізація цієї продукції заборонена.

Фото: Госпродпотребслужба в Харьковской области
Фото: Держпродспоживслужба у Харківській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харків'ян після вживання грибів підтвердили ботулізм

За результатами проведеного інспектування зняли з реалізації та заборонили (згідно з виданими приписами) подальший обіг цукерок російського виробництва у межах повноважень Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області (виробники — ПАТ "Червоний Жовтень" м. Москва; ВАТ "Кондитерський концерн "Бабаєвський"; кондитерська фабрика "Перемога" м. Москва; м. Старий Оскол Білгородська область; АТ "АКконд" м. Чебоксари — цукерки дев'яти найменувань).

"За порушення вимог законодавства про маркування продукції до суб'єктів господарювання застосовано штрафні санкції у порядку, встановленому законом", — розповіли у Держпродспоживслужбі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.